Affiliate konference :-) im coming

Tak příští úterý poprvé letím do zahraničí vlastně poprvé poletím letadlem :) moje cesta vede do Amsterdamu na affiliate konferenci. Dost se těším, přece jen se konečně někam podívam v rámci firmy a taky uvidím naše zahraniční partnery, můžeme osobně probrat kam chceme v rámci spolupráce posunout.

Taky si zase procvičím english :) snad jsem nic nezapomněl. Celá cesta bude taková moje dovoléna, většinu projektů ve firmě máme před startem, takže jak se vrátím budeme makat aby jsme vše připravili na podzim a vánoce, aby vše jelo jak na drátkách.

Však se těšte máme toho dost pod pokličkou. V affilnetu to jede dobře, programy každý týden nové, snad i nové přivezu z Amstru :)

Na konci měsíce pouštíme nový projekt co jsme upekli ve firmě za posledních pár měsícu, zatím to poběží v betě, pak na to pustíme marketing, takže doufám, že na nic nezapomeneme, protože celý projekt mam na starost ja :-) i jeho vedení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>