Affilovej seriál a kurzy

Je neděle večer a akorat dolaďuju jeden nový webík, o kterém vám chci psat. Nebudu uvádět adresu webu ani niku, ale chci s vámi sdilet všechny informace. Doufám, že bude teda o čem psat 🙂

Celou dobu pomlouvám retail a pak se rozhodnu, že si vytvořím web o retailu :-). Vezmeme to, ale od začátku co mě k tomu vedlo. Pohybuju se a vím, ve kterém affiliate programu je potenciál, to je hlavní důvod proč jsem zvolil tuto niku a proč s vámi chci sdílet informace, že to opravdu jde od nuly. Sice to trvá, ale to víc jste pak happy, když máte první konverzi a pak třeba 20 denně.

Plán, web je multijazyčný bude mít českou část, ale i dalších x jazykových mutací. Protože chci šetřit jako pravej začátečník texty budu psát(fuj) a přes translátor překládat do dalších jazyků 🙂 sám jsem zvědavej jak to google sežere. Monetizace je přes jeden affiliate program. Traffic SEO, PPC a rád bych zkusil i PPV a pop ups. Uvidím jak to bude fungovat. Webu se chci maximálně věnovat 5-10 hodin týdně, víc nemám ani čas, ale hodku dvě si po večerech najdu.

Přehled v bodech.

1. Instalace WP
2. Web mě stál zatím 49 USD – premium plugin
3. Instalace WPML pluginu – koupenej v minulosti, dá se sehnat i na netu zdarma
4. Udělal jsem si krátky KW research a vytvořil zajimavé kategorie
5. Vytvořil sekci s kupóny a nahodil minimálni obsah

Plán v bodech.

1. Co 14 dní reportovat výsledky
2. Sdílet s Vámi GA
3. Věnovat se mu těch 5-10 hodin (klidně mě můžete prudit, že Jardo)
4. Psát co jsem zkusil a co funguje (nebudu psát zdroje traffiku)
5. Do roka bych byl rád kdyby web vydělával 2000 USD měsíčně (nechám se překvapit)

V úterý je první kurz pro začátečníky, určitě se uskuteční, zatím přihlášen jeden človek :-), kdo by chtěl přijít jste zvaní. Kurz pro pokročilé jsem zatím zavřel, hodně lidí mě psalo na přímo a proto se kurz pro pokročilé affiliate partnery bude konat ve dne 3.2 od 18:00 u nás v kanceláři 🙂 kdo chce přijít at mi napiše. Můžete přijít i dříve pokecáme jak nám jde vývoj nové platformy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.