AW Europe 2016

Pravě premýšlím na hotelu v Berlíně o konferenci AW Europe 2016. Byla to moje nejdražší konference v životě přece jen v předprodeji stál lístek 499 euro. Konference byla největší o affilu na, které jsem byl. Až tady jsem si uvědomil jak ten affiliate svět a online business celkově velkej. Tolik možností traffiku firem, offeru na jednom místě jsem ještě neviděl.

Konferenci pořádali kluci s fóra STM, kteří pořadají tu samou konferenci i v Asii. Kdo chce začít s affilem trošku jinak a ne u nás určitě doporučuji si koupit členství do fora, ale teď zpět ke konferenci.

Přednášky TOP 5

1. Drew Eric Whitman – start konference a pro mě hned jedno z největších překvapení konference, Drewa jsem do té doby moc neznal, ale po tehle přednášce jsem si musel hned začít číst jeho knižku Cashadvertising. Celkově mě přednáška otevřela oči jak psát reklamní texty a hodně se zamyslet na textama co mám na svých duležítých webech. Celkově hodnotím přednášku jako jednu z nejlepších na konferenci a všem doporučuji knižku od Erica

2. Hugh Hancock – jeden  ze zakladalů STM fora. Super přednáška o automatizaci ukonů affiliate marketéra, od uploudovaní a tvorbě kreativ až po automatizaci vyhodnocování výsledků. Celkově velmi povodená přednáška Hugh dělá affiliate již hrozně dlouho a jak sám říka, je tam pořád hodně prostoru jak se zlepšit a celkove ušetřit moře času a tím i penež. Díky času můžete i více penež vydělat a přece jen robot nedělá tolik chyb jako realný člověk.

3. Ryan Holiday – zajimavá přednáška, která v me hlavě vzbudila plno nových nápadů. Ryan měl přednášku o tom jak manipulovat s medii dnešní doby. Něco podobného u nás děla Kazma. Ryan to přece jen používa v businessu a ukázal :-) jak se stát best selling autorem na Amazonu s knihou o 5 stránkách a dalších zajimavách uhlů pohledu na dnešní svět.

4. Charles Ngo – Kdo nezná Charlese jako by nebyl :) Celebrita mezi affiliate marketery. Charles is připravil přednášku u systémech a procesech uvnitr firmy. Celkově ukázal pohled jak se stát z one man show affilákem s více lidmy. Toto v dnešní době trapi hodně lidi si myslim v každem business jak to posunout dál nabirat lidi a celkově vest procesy uvnitř firmy, jak předávat informace a podobně.

5. Neil Patel – Neil měl jednu z nejvtipnějších přednášek :). Celkově na něm jde poznat jak velká ikona v online marketingu to je. Neil měl přednášku o 7 způsobech jak zvednou revenue z vašich stránek, at už LP nebo obsahových webů.  Přednášku měl skvěle připravenou, ukazal 7 jednoduchý způsobů, které dokážou každý zvednou revenue o pář procent směrem nahoru. Všechny byly opravdu na zamyšlení, až jsem si říkal jak tohle všechno mužu se svym časem zvládnou vůbec otestovat :-)

Tohle podlě mě bylo top na konferenci, další přednášky měli také zajimavé náměty, ale ne už tolik jako TOP 5.

Celkově konference stála za to. Organizace u mě na jedničku. Lepší konferenci jsem nezažil a příští rok určitě znova :-). Jen na ty noční párty budu muset nabrat více sil a taky si nedovést tolik práce z Prahy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>