Bazarobot a další nové kampaně

Tak život v affilnetu nám vcelku v pohodě běží :-) sice nemáme affil managera, takže je to vše na mě :/ Kdyby někdo chtěl mě dělat partáka až napiše maila :-)

Co u náš nového pustili jsme minulý týden bazarobota, ještě dodělávame iframe, ale i tak jde podle mě o vcelku zajimavou kampaň kde za vyplněný formulář dostanete 70 Kč + 6% z prodaných věcí na aukru. O čem vlastně bazarobot je :) Kdo má doma třeba hodně knížek jako já a nemá je už kam dávat a chce se jich pár zbavit tak není nic lehčího než si obědnat svoz od bazarobota stojí 99 Kč přijede k vam PPL hodite jim knížky v krabici a bazarobot je prodá na aukru a o peníze se rozdělí a vy nic neřešíte :) proště pohoda :)

Kdo udělá prvního leada :) tak ma u mě obed a nebo osobní konzultace po skypu.

Co dále u nás pečeme ? :) novou půjčku se vcelku unikátním platením modelem 150 Kč za půjčku a pak z Vámi dodaného kontaktu máte 70 Kč pokaždé když si dále půjčí doživotně :) nebo spíše dokud program bude funkční.

Co na to říkate ? Libi se Vám tento model ? Pište prosím do commentů

One thought on “Bazarobot a další nové kampaně

  1. Petr Malec napsal:

    Velice zajímavý model, ale spíše očekávám, že druhé nebo třetí půjčky už se člověk nedožije, jelikož jak právě říkáš program padne, ale do půjček nedělám takže nechci předjímat nějaké závěry. Každopádně jaké procento lidí si půjčí znovu po splacení první půjčky? 15%, 20% ? ….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>