Ferratum a nové iframy. Malá revoluce ?

Včera jsme pustili do affilnet nové iframy pro půjčku ferratum. Kampaň jsme již připravovali delší dobu, bohužel to trvalo déle, ale myslím že se čekání vyplatilo.

Co přinášíme nového ? U našich formulářu si můžete editovat css, tedy styly takže formulář si můžete nakreslit přimo pro Váš web. Tou nejdůležitější věcí kterou vídím já je ale, že všem affilákům umožnujeme mít vlastní thank you page neboli děkovací stránku, kde si již affilak může dát konverzní kody cross sell, remarketing na další produktu a vše další co jej jen napadně. Tahle funkce nám osobně ve firmě chyběla několik let co už dělame český affiliate.

Podmínky nabizíme 180/180 Kč pro start za novou i opakovanou půjčku. Kampaň Ferratum nám z dlouhodobého hlediska funguje hodně dobře a u opakovaných půjček je konverze velmi vysoká.

Můžete trackovat bannery, kupovaný traffic, různý bad traffic a všechno co Vás napadně a snažit se vytěžit toho jednoho poptávajícího co nejvíce.

Toto řešení budeme propagovat, u všech leadgen kampaní. V blizké době počítame se segmentem potravinový dopl%nů a dalších půjček.

Pokud budete mít náky otazky :) pište rád pokecam o affilu

One thought on “Ferratum a nové iframy. Malá revoluce ?

  1. Tomáš napsal:

    Vlastná thank you page, vlastné css. Nezostáva mi nič iné, len závidieť a čakať, kým sa to dostane aj na Slovensko :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>