iGaming Affiliate konference – Amsterdam

Je to přesně týden co jsem se úspěšně vrátil ze své první zahraniční affilové mise.

Konference z mého pohledu je uplně jiná než lokalní affiliate konference od Vivnetworks, poznáte ten obrovský rozdíl mezi lokalním a světovým affiliate. Moře inzerentů, kteří když vidí že jste publisher tak už vám dávají vizitku a chtějí vás naverbovat :) Takovej old school trh bych to nazval. Chodili jsme společně s Frantou Szabó a dostali jsme společně taky hodně dárku. Tímto bych chtěl poděkovat všem inzerentům, kteří se o nás prali děkujeme :-).

Potkali jsme pár českých affiliate managerů, kteří zastupovali globalní inzerenty, prohodili pár slov jak to u náš je ještě v plenkách a už jsme jeli na After party. Zajimavé je, že celá konference byla zdarma i pití na after party :), takže dokážete si představit jak to tam vypadalo. Takovou akci doporučuji každému kdo to s Affilem u nás i globálně myslí trošku vážně, protože dostane uplně jiný rozhled jak to vlastně v zahraničí funguje.

Poslední páteční den jsme náštívili našeho zahraníčního partnera, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, vyzkoušeli jsme si motokáry a laser game (které bylo tak velké, že jsme se nemohli najít), kde Franta pořád kempeval. Pak jsme sedli na kola a jeli se podívat k moři cca 25 minut šlápání. Celkově byl pátek nejvíc relaxační den fajn pokec, moře celkově se mi Holandsko moc libí, kola, lidi, architektura a vše okolo.

V sobotu, už to bylo tročku hektické, ale ještě jsme stihli výlet na šlapadlech po Amsterdamských kanálech.

Děkuji Tomášovi Ponerovi, že nás vytáhl na tento fajn výlet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>