Jak jde život

Když se podívám na poslední dva měsíce, udělali jsme ve firmě i ja ve svém životě vcelku velký kus práce. Na naucmese jsem odškolil už skoro 10 lidí :-) odškolil jsem 4 kurzy pro pokročilé affiliate partnery. Osobně doufám, že jim to dalo aspoň něco, když se jich člověk ptá tak řikají, že to bylo super no uvidíme v praxi.

Jaké téma se nejvíce školilo ?

Jednoduše asi další focus projektů affiliate partnerů, kde jsme probrali vždy jejich weby, co je tam špatně kam to posunout, na který obor se třeba zaměřit. Media buying, dedikování práce, kde a jak najít dobré externisty a podobně. Nově mě poprosil jeden affiliate partner jestli bych jej mohl proškolit po skypu si dáme takovou několika hodinovou session :-) tak kdyby měl ještě někdo zájem si me pronajmout po skypu není problém. Kurzem zatím prošli affilaci jako Jarda Fládr, Michal Kurečka, David Kristen, Ondra Martínek a ještě pár dalších. Jeden affilak mi dokonce zaplatil a ještě nedorazil (Radku, kde tě mám).

Co se děje ?

Příští týden letím na svoji druhou zahraniční konferenci od této mám mega velké očekávaní, protože je to konference od affiláků affilákům. No uvidíme co se naučím, ale očekávám smršť nápadů a case study.

Jinak 23.4. budu přednášet na české affiliate konferenci na téma. Jak si vybrat vhodného inzerenta s potenciálem.Jaké segmenty jsou z jeho pohledu zajímavé. Jak si spočítat jestli se mi affiliate spolupráce vyplatí? Jak snížím riziko neúspěchu? Už teď si připravuju prezentaci tak doufám, že nezklamu a překvapím informacema :-)

V affilnetu, jsme se pustili do finančního segmentu a už se připravujeme na přechod na novou vlastní platformu. Dost ji v poslední době konzultuju s affiliate partnerama co by chtěli co tam není a podobně. Takže počítam, že celé jaro budeme jen ladit funkce. V ramci nového systému se bude měnit jméno sítě + již je v připrave nový web. Vše by mělo být maximálně automatizované. Tak se nechte překvapit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>