Kurzy pro pokročilé a aff konference

Koukám na svoji přednášku na affil konferenci a jsem rád, že na ni mám pozitivní reakce. Celkově se první letošní affiliate konference vydařila velmi dobře. Fajn přednášky, nový speakeři a zajímavé témata. Celkově hodnotím velmi kladně.

Pro tenhle měsíc jsem se rozhodl zase vypsat školení pro pokročilé. Děkuji Pepovi Kroupovi, za fajn článek o mém školení a motivaci :-). Snažím příští měsíc budu mít na naučmese kurz pro začátečníky zdarma :-) tak kdyby měl někdo zájem může se stavit. Celkově taky mám někdy problem s motivací a dokopat se k psaní prezentaci tvoření nových LP :-) sakra problém. Nejradši bych jen refreshoval statistiky a koukal jak to tam padá. Hrozná tahle vlastnost bych si nekdy usekl ruku abych nemačkal pořád refresh. Celkově se teď hodně venuju media buyingu a optimalizace traffiku a kouzlení s tím.

Připravuju i pár novinek se kterými bych vás pak rád seznámil :-) a hlavně s novým affilnetem už brzo. Jsme ve fázi testování a ještě tam chvilku budeme, ale rodí se nám tady fajn dílo. Doufám, že všichni affiláci budou mít radost máme naplánovaných plno new funkcí a jak víte velké plány.

V přípravě mám ještě nový video kurz :-) není jen o affilu ale celkove o onlinu tak doufám, že si jej třeba pár z vás zakoupí a kdyby měl někdo zájem dejte mi echo. Teď je na něj sleva 50% :-) protože zatím pořád nahráváme video a nechci aby situace byla jako s AM, že při puštění to budu dohrávat tady vše bude ready :-), ale pro feedback a referenci tam pár lidí pustíme s předstihem.

2 thoughts on “Kurzy pro pokročilé a aff konference

  1. Jiří Fila napsal:

    Zdravím Tomáši.
    Kde je prosím vypsán ten kurz pro pokročilé? Nemohu ho nikde dohledat.. Díky za info.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>