Naučmese a kurzy o affilu

Dnes ráno mi zveřejnili kurzy o affilu na naucmese.cz

Najdete je pod těmito 3 adresami.

http://www.naucmese.cz/kurz/vydelavej-na-internetu-s-affiliate-marketingem-zacatecnici
http://www.naucmese.cz/kurz/vydelavej-na-internetu-s-affiliate-marketingem-pro-pokrocile
http://www.naucmese.cz/kurz/prodavej-na-internetu-s-affiliate-marketingem-inzerenti

Kurz pro začátečníky je vhodný pro lidi co chtějí s affilem začít a nemají skoro žádné povědomí o této problematice a kurz affiliate mystery je pro ně třeba moc drahý.
Kurz pro pokročilé je dalo by se říct aspon z části pokračování affiliate mystery, kde si několik věcí probereme ještě více do hloubky, aby to pro všechny kdo již mají zkušenosti mělo smysl.
Kurz pro inzerenty je pro všechny kdo mají eshop, produkt a chteli by pomocí affilu začít prodávat. Probereme si základní problematiku affilaite trhu u nás plusy mínusy, očekávaní a podobně.

V detailu kurzů je krátka osnova, aby jste detailněji věděli o čem se v kurzu bude bavit.

Na kurz jste všichni zváni počítam, že pokud bude ohlas udělal bych to u v Brně.

3 thoughts on “Naučmese a kurzy o affilu

 1. […] Kurz pro začátečníky je vhodný pro lidi co chtějí s affilem začít a nemají skoro žádné povědomí o této problematice a kurz affiliate mystery je pro ně třeba moc drahý. Kurz pro pokročilé je dalo by se říct aspon z části pokračování affiliate mystery, kde si několik věcí probereme ještě více do hloubky, aby to pro všechny kdo již mají zkušenosti mělo smysl. Kurz pro inzerenty je pro všechny kdo mají eshop, produkt a chteli by pomocí Zobrazit více […]

 2. marek hnatek napsal:

  Tome, diky za kurzy, zrovna jedu na jeden kurz od Naucmese, Tve kurzy take navstivim. Btw mas zkusenost s vyuzivanim partnerskeho marketingu u lokalek typu hotel nebo restaurace? Systemy jako booking nebo dame jidlo jsou takovy zaklad, spis to myslim tak, jestli ses nekdy setkal s tim, ze treba hotel mel vlastni uspesny program pro partnery.

  • admin napsal:

   Přímo hotel ne. Booking vcelku používame ten funguje hodně dobře. Samotný hotel jedině, že by měl velký brand a nebo měl něco hodně speciálního.

   Restaurace je ten stejný příklad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>