Placené konzultace a event

Je to přesně jeden den kdy jsem měl svou první placenou konzultaci. Již delší dobu jsem o tom, že bych mohl dávat konzultace přemýšlel, ale přišlo to tak náhodou přimo mě oslovil jeden klient, že by potřeboval poradit celkově s marketingem a se svým projektem i co se týče affiliatu. Měl jsem takovou radost, že jsme si hned domluvili schůzku a za pár dni se sešli na oběd.

Klasicky mě vysvětlil co je jeho problém a probrali jsme hrozně moc věcí :) byla to celkově skvěla schůzka a ještě placená. Doufám, že jsme získali dalšího business partnera, kterému budu moct pomoct s projektem tím co jsem se naučil :-)

Kdyby měl ještě někdo zájem o placené konzultace stačí napsat účtuju si klasiku 1500Kč/h jako správný konzultant :-)

JInak v sobotu máme v affilnetu první event další je plánovaný až za 3 měsíce, příhlašeno je něco mezi 30-40 lidmi což mě prostě hrozně těší a hlavně se těším na lidi které znam třeba jen po mailu a konečně je uvidím osobně :-) prohodím s němi pár slov vymyslíme další plany jak si pomoct a tak.

Těším se na vás všechny v sobotu :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>