Podzim okurková sezóna za náma

Tak končí nám leto :-)

Pro affiláky v mnoha oborech okurková sezóna, jsem rád, že už končí. Během léta jsme hodně makali na nových projektech. Posilujeme team a nabírame dva nové programátory, do konce roku možná přijmeme ještě jednoho :-) uvidíme jak moc bude potřeba.

K projektům.
Refundo jede zatím, podle očekávaní a chystáme se na vánoce a během toho, plníme zbožím a doděláváme duležité funkce počítam, že do konce zaří, už bude hodně hotovo :-)

Affilnet
Jak už jste se možná dozvěděli připravujeme vlastní interní affiliate platformu, testovali jsme hasoffers i cake a obě platformy mají své pro a proti, ale na naše plány se nehodí ani jedna. S několika lidma už jsem tento problém řešil a všichni schvalují cestu, kterou jsme zvolili. Vlastní platforma sice ji budeme muset neustále udržovat a zlepšovat, ale možnost které nám nabízí jsou obrovské. Momentálně již máme hotové technické návrhy a grafika finishuje a začína se programováním. Počítame, že beta bude venku okolo vánoc a pak budeme pracovat ještě celý rok a více, aby platforma byla best ve svém oboru ne jen v ČR kde je malý píseček.

Další projekty
Makáme i na dalších věcech v poslední dva měsíce jsme v práci i víkendy :-), ale je to sranda a jsme rádi, že práce jde ku předu. Ja konečně budu mít zase trošku času si hrát s traffikem a testovat co funguje a co ne. Také se těším na affiliate konferenci kde mám workshop o authority sites a další věci které připravujeme :-)

Jinak ještě na pár týdnu je otevřené affiliate mystery a kdo si koupí maigiho VIP :) k affilákovi ma slevu 1000 Kč z kurzu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>