Programování a media buying

Máme předvánoční čas a já se zase rozhodl něco prozradit ze svého života…

Momentálně se plně věnuji připravě nové affiliate platformy, technické dokumentaci a přípravě všeho potřebného. Kluci od prográmatoru mají nápady všechny radši na začátku, takže teď všechno sepsat dovymyslet jak by mělo vše fungovat a podobně. Trošku me mrzí ze affilnet jako takový teď trpí nedostatkem času, ale do budoucna by se mělo vše zlepšit hlavně se chceme opravdu věnovat jen aktivním a středním affilákům.

Nová platforma bude jen v angličtině další jazyky jsou možné do budoucna, ale primárně je pro na angličtina. Budeme využívat uplně novou metodu trackovaní tak uvidimé jak to bude fungovat 🙂 v praxi ale slibujeme si od toho opravdu hodně.

Až se bude blížit launch všechny věci přiblžím, mohu jen prozradit, že featchur bude několik desítek. Pokud by někoho něco zajímalo mužeme o tom pokecat na skypu 🙂

Jinak čísla díky zimě a počasí jdou celkově o desítky procent nahoru, to mi dělá radost. Domlouváme další dealy, ale nekteré si necháme až na novou platformu. Chceme celkově zjednodušit a zrychlit implementaci zákazníků. S tím, že řešíme vždy několik scénařů.

Aktivně se teď věnuji media buyingu pro jednu zahraniční seznamku, kde si hraju s traffikem v různých zemích světa a testuji co funguje a co ne. Rád bych pak do budoucna u nás otevřel oddělení media buyingu pro různé dealy a státy, protože je nejlepší když si část traffiku nakupujete samy a spoléhate se jen na sebe,at už jako affiate network nebo firma propagujicí naký produkt. Momentálně dodávam cca 250 registrací denně z 2 zemí světa ale cíl je cca 500-1000 registrací per day.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.