Refundo je venku

Je to cca týden co jsme pustili do bety náš cashback portál refundo ve kterém držíme 50% procent.

Už teď vím, že si betu minimálně o týden prodloužíme opravujeme bugy, přidávame fuknce a plníme zboží, takže práce je dost a dost. Také připravujeme marketing video spot, SEO, PPC, remarketing a všechno co k takto velkému portálu patří. Plány máme určitě co největší stát se jedničkou na českém trhu uvidíme jak se nám to povede plány máme jak v hlavách tak i na papíře, na co se zaměřit a podobně. Určitě si hodně slibujeme od personalizovaného mailingu, seo a PPC. Uvidíme je to zatím náš největší firemní projekt tak ukočírovat tohle velké dítě určitě nebude sranda :-)

Další projekty chystáme a hlavně asi týden zpět jsem začal pomalu sepisovat dokumentaci pro nový affilnet. S ním se spojuje hodně naších plánů pro příští rok a pár blízkých přátel ví co přesně mám v plánu :) asi jsem v pár věcech trošku megaloman tak snad se vše podaří. Díky bohu se máme kde inspirovat a odkud čerpat a pak ještě všechny ty nápady máme možnost aplikovat což je super. Takže ted přístích několik měsíců to bude jen Refundo a vývoj nového affilnetu, který to opravdu chce, protože je v plánu cca 150 programů a už teď je to chaos :( a musíme s tím něco udělat a hlavně systémy jako cake nebo hasoffers jsou prostě na dvě věci neřeknou plno věcí co chtějí affiláci vědět a prostě nemají takové možnost, které od systému potřebujeme.

Restartoval jsem i affiliate mystery plánuji ještě jeden webinář, ale ještě přemýšlim na jaké téma co by Vás zajímalo a koho si vzít za hosty :-) klidně piště co by jste sami chtěli vedět.

2 thoughts on “Refundo je venku

  1. idp napsal:

    Držím palce ať se vše podaří, jen nechápu výtku k affiliate systémům, když zatím jedete na AffilBoxu. Přemýšlíš nad vlastním řešením nebo dál hledáš něco hotového?

  2. admin napsal:

    AffilBox je z dlouhodobého hledika při tolika programech :-) bohužel hrozný pro malou affiliate sít, nebo jen program je to super. Chceme pro affiláky o hodně více dat o programech a vším takže prostě vývoj vlastního

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>