Rok 2014 nové cíle a výzvy ?

Zdravím, všechny co mají aspoň trošku zájem o affiliate. Jako jedno z novoročních přecevzetí je začít blogovat a tak mě tady máte. Rok 2013 je za mnou a rok to byl úspěšný. V affiliate firma dobře rostla moje dítě affilnet taky velmi dobře a rychle roste same pozitivní věci.

To co se nám v minulem roce nepovedlo, je že jsme nestihli pustit, žádný velký projekt, který jsme plánovali sice se stihl redesign fajnpujcka.cz ale nic dalšího :/

Mé osobní cíle 2014

Učit se rusky
Redesign Affilnetu
Pustit svuj první start-up project
Zlepšit svoji životosprávu
Affilnet, Affilnet a Affilnet

Proč se chci učit rusky ? Ruštinu mám rád, vcelku dobře ji již rozumím a na poli affiliate rusko hodně poroste v následujících letech. Ruština je pro mě hned po angličtině nejvíc zajímavá, takže ji chci dát několik hodin týdně a začít hlavně mluvit rusky a naučit se taky azbuku :-).

Start-Up. Tento roku budu pouštět svůj první start-up, který připravují cca od října a doufám, že do konce ledna bude venku beta. Určitě se více rozepíšu v budoucnu o všech detailech v hlavě mám celkový plán propagace a jak to dostat mezi lidi, je to skvělá služba, která si určitě najde své uplatnění ve světě internetu.

Affilnet. V přípravě je celkový redesign stránek i adminu affilnetu v průběhu roku, chceme se zlepšit na všech frontách jak v reklamních prvcích, tak hlavně ve statistikách. Chceme lidem ukázat jak používat postaback URL, pixel a plno dalších věcí. Affilnet je moje dítě, takže mu věnuji nejvíce času, můj osobní cíl je být s Affilnetem nejvíce vidět mít zajímavé programy a vyplácet co nejvíce lidem co mají o affiliate opravdu zájem, proto vlastně i vzniklo Affiliate Mystery a jsem rád, že už pár affilků propaguje naše programy.

Zlepšit svoji životosprávu. V únoru mi bude už 28 :) a už delší dobu si říkam, že bych měl jíst pravidelněji, začít trošku sportovat a celkově si zlepšit fyzičku, už jsem pomalu začal :) tak doufám, že mi to vydrží po celý rok.

Co se týče affiliate :-), zakoupil jsem si PPV kurz tak jsem zvědavej co se naučím protože media buying mě vždy zajímal a mnou zakoupený kurz patří prý mezi nejlepší co se da na warrior fóru zakoupit, jeho součásti je přístup do interní sekce, největších borců přes media buying. Media Buying je pro mě pole vůbec neorané a chci o něm vědět co nejvíce :-). Později Vám napíši jak jsem byl s kurzem spokojen a co vše jsem se naučil.

Affiliate Mystery. Kurz se bliží do poloviny, zatím je vcelku pozitivní feedback na lekce uvidíme jak to bude po SEO :-). Doufám, že affiliate mystery trošku časem změní přístup k affiliate v ČR. Affil je podle mě kanál, který u nás ještě dlouho poroste bude více lidí více segmentů jeho uplatnění. Co si to o myslíte ? V roce 2014 to vidím, že za nás hrozně moc porostou všechny naše nové affiliate segmenty hlavně hry, ale taky i zdraví na kterém makáme. Všem lidem z AM se snažím věnovat a doufám, že na mě nikdo není naštvanej, že ne vždy mám čas :/

Affiliate Čtvrtek. Společně s Máriem jsme začali pořádat Affiliate Čtvrtky, kde mě můžete vidět každý měsíc a prohodit pár slov :-), rád Vám řeknu svůj názor na affiliate co třeba děláte a podobně. Ještě se s Máriem možná urodí Affiliate Podcast, o kterém před časem mluvil, když se mu líbil náš společný webinář.

Tak toto byl můj rok 2013 a věřím, že rok 2014 bude ještě lepší :-) nebo spíš jsem si tím jist, přijdou problémy a různé blbosti, ale to zmákneme.

Budu se snažit psát cca co týden.

 

 

4 thoughts on “Rok 2014 nové cíle a výzvy ?

  1. panZero napsal:

    Vývoj kolem her mě docela zajímá. Je super, že to teď firmy tlačí i přes televizní reklamu. Jen mám pocit, že většina her už je za zenitem a počet nových registrací už neroste takovým tempem. Ale na druhou stranu se objevují nové hry (Warthunder vs Warplanes atd.).

  2. Chodelka Peter napsal:

    Ahoj Tomáš, rád by som sa opýtal o aký PPV kurz ide – Media Buying ma tiež veľmi zaujíma a mal by som o kurz záujem. Ďakujem a prajem Ti, nech sa Ti v roku 2014 všetko splní :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>