Rok 2016 is here

Tak rok už tady máme rok 2016 a za mnou je rok změn 2015 :-)

2015

Za rok 2015 jsem toho stihl, vcelku dost, odejít, ze všech projektů a začít s novým štítem. Jsem rád, že vše proběhlo v pohodové vlně a jsme pořád se všemi přátelé :-).

Z projektů 2015 se nám s Jardou pěkně povedl nábytek, který krásně celý rok rostl až se dostal na ňáky pomyslný strop. V přeposílaní vidíme pořád potenciál, ale snažíme se celkově to teď stavět na více segmentů i inzerentů. Jsem rád, že už nejsme úplně závislí na jednom.

Ad2leads jsme koncem roku pustli web a zatím pomalu a tiše lovíme známé partnery. At už se to týka her, kde nabízíme nejlepší provize tak pomalu i půjček. Jsem rád, že jsme zvládli na naší platformě zátěžové testy a dal ji rozvíjime a budeme hledat pomalu dalšího programátora.

Celkově hodnotím rok 2015 je rok pozitivních ale těžkých změn v životě i podnikání.

2016

Ad2leads games – tady je to jednoduché, ve hrách se budeme chtít zaměřit na nejlepší provize u většiny her a ty držet. Najít nové partnery jak v česku tak zahraničí a někdy v průběhu roku nabídnout i další země.

Ad2leads půjčky – tady citíme největší potenciál na trhu máme dobrý produkt a chceme nastavit nejlepší a nejzajímavější podmínky pro partnery. V průběhu roku nabídneme půjčky jak v SK tak PL.

Ad2leads zdraví – v tomto segmentu máme nasmlouvaných několik kampaní, at už veřejné nebo privátní, určitě se na něj chceme zaměřit.

Máme rozjednanýcj ještě nekolik segmentů :) ty si ale nechám jako překvapení. Uvidíme co z toho nakonec vyleze. Behěm roku chceme dále zdokonalovat platformu, teď jsme hotový tak z 40% plány s ní jsou velké, hlavní je že to vše funguje měří a je to ultra rychlé.

Síť nebude otevřená pro všechny, chceme jen affiliate partnery co již mejí weby a zkušenosti s affiliatem. Chceme jim nabídnout nejlepší možné podmínky.

Celkově to vypadá na pořádnout jízdu i v roce 2016 cíle jsou nastavené vysoko tak když splníme aspoň půlku budeme na tom moc dobře 😀

V roce 2016 se chci i více věnovat akvizici uživatelů, A/B testingu a prostě do všecho se trochu namočit, abych o všem věděl zakladní informace. Jsem rád, že mám okolo sebe dobrý team lidí co makaj a nekecaj :-) a když nevědí tak se zeptají pana Googla a pak až mě :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>