Rok se s rokem sešel a je tu rok 2015

Tak a máme tady další rok už 2015 :/ pořád si říkam v poslední době co jsme za ten rok vlastně zvládli poznal jsem to až na našem vánočním večírku, že jsme dokázali dát dohromady super partu lidí okolo nás a ty nám pomáhají plnit naše sny a projekty.

Když to vemu od začátku rok 2014, řekli jsme si, že vše sjednotíme pod novou firmu a vznikl dotfox, kde se já primárně starám o affilnet, který celý rok krásně rostl, ale ke konci mu již začal docházet dech, protože jsme bohužel přerostli naši pronajatou platformu ahoj Mário :-)

Takže momentálně se soustředíme na vývoj nové platformy jen pro naše lead-gen účely. Na počátku roku jsme byli v kanceláři 4 a ted nám tám průběžně sedívá mezi 10-12 lidmi. Chtěl bych takto poděkovat celému teamu, jste super.

V průběhu roku se nám taky podařilo rozjed několik hodně slibných online projektů, v tomto trendu chceme v roce 2015 pokračovat.

Cíle:
Rozjed novou platformu ve všech segmentech, které máme vybrané
Odprostit se jen od ČR
Zlepšit se v media buyingu
Více psát na blog
Víc sportovat než v minulém roku
3 zahraniční affil konference
Nedělat z affilu to co není, žádný bullshity (že Franto:-))
Mít kurzy na naucmese a odškolit aspon 20 kurzů o affilu.

Tak to je děti asi vše. Změnil jsem trošku grafiku blogu a konečně nasadím GA abych vůbec věděl jestli ty moje s… někdo čte :-)

One thought on “Rok se s rokem sešel a je tu rok 2015

  1. idp napsal:

    Držím palce s novým systémem, a přeji ať se splní co nejvíce cílů. PS Ten font je nějakej divnej

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>