Sakra jsem už starej 30

Tak jsou to dva dny co jsem oslavil 30 narozeniny. Člověk si už začně uvědomovat, že 30 let už je tady a co za tu dobu dokázal. Sám si řikam, že jsem toho moc nezvládl a kolik věcí jsem mohl udělat jinak, ale never mind. Jsem rád tam kde jsem teď. Zatím to vypadá, že tenhle rok taky bude našlapaný novinkama.

Ad2leads

Zde momentálně hledáme 2 programátora, protože na vývoj je toho víc a víc. Pořád si myslím, že jsme udělali super krok v tom, že si vyvíjíme vlastní platformu a nemusíme platit třeba za HasOffers xxxx dolarů měsíčně. Co se týka kampaní jsem rád, že se pomalu, ale jistě rozjíždějí půjčky. Připravujeme „už konečně“ menší propagaci sítě. Jen na webtrhu a pak pár článků. V makáme hlavně na kampaních aby byli zajímavé a ne jen z ČR. Doufám, že v půlce roku budeme mít několik PL kampaní a uvidíme snad i další země :-). Ad2leads bude pořád jen polo otevřená sít na startu je ruční schválování partnerů, což je super věc protože si s každým můžu pokecat co dělá jaké ma weby a co by chtěl :-)

Affiliate

Určitě jste si všimli, že Affiliate Mystery se začalo prodávat na VimVic.cz.  Osobně mě Michal HArdyn překvapil,  že opravdu to někdo kupuje :-). Žil jsem v domnění, že AM už nikdo nechce. Takže Michale díky za dobrou práci a snad jich prodáš aspon pár set :-). V affilu zkoušíme teď hodně věcí celkově jsme se zaměřili na vlastní traffic. A nasávam jak houba nové informace o PPC, FB a SEO :-) a díky tomu můžu lépe dedikovat práci pro našeho linkbuildera a další lidi. Protože síť nemůže byt živa jen z affiliate partnerů takže jdeme tím směreme,že chceme mít alespoň 50% leadů získaných z vlastních zdrojů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>