Vánoce a relax

Letos po dlouhé době jsem si přes vánoce opravdu dobře odpočinul 🙂

Splnil jsem si jako každý rok jednu věc. Přečetl jsem si Knihu Prokletých  znova jako každý rok.

Hlavně jsem doplnil své filmové vzdělání zde jsou moje top vánoční filmy.

Rush – pro mě jasný kandidát na Oskara, takových fimů ze závodního prostředí se moc netočí a Niki Lauda je prostě borec. Z filmu jsem si odnesl tu věc, že je dobré mít nepřátelé, které je možné sledovat a motivovat se na jejich práci.

Prisoners – velmi zajimavá kriminálka po dlouhé době skvělé obsazení, napětí až do konce vřele doporučuji.

12 Years a Slave – co jsem četl tak pro mnoho lidí horký kandidát na Oskara film doporučuji, ale pro mě Rush je letošní film roku. Velmi zajímavý příběh dle skutečné události, dobré obsazení hlavně Brad Pitt v málé roli se mi hodně líbil. Svoboda je to nejcenější co máme.

Saving Mr Banks – pro mě malé překvapení film jsem si vybral na blind :-), o to větší překvapení když koukám Tom Hanks v roli Walta Disneye, zajímavý film, ze kterého si hlavně odnaším to, že člověk by neměl žít v minolosti, ale dívat se kupředu.

Despicable Me 2 – malé odlehčení nakonec 🙂 mám rád animáky a tento je velmi povedený.

Co se týče affiliate, zkouknul jsem kurz o PPC a PPV. Oba dva me otevřeli oči v tom, že tady není pořádná možnost pro Affiláka měřit placený traffic, proto mám jako prioritu v Affilnetu tuto možnost lidem dát, aby se mohli meřit skoro vše co je napadně.

V následujícím článku Vám představím Prosper 202 SW, který zapracujeme na naší vlastní straně na meření výsledku výkonosti PPC a PPV.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.