Vzdělání ? Affilák musí pořád makat

Je tomu cca 14 dní co jsem si koupil kurz za 927 USD :-) což je můj nejdražší kurz v historii je zaměřen na SEO v roce 2014 :-)

Kurz není uplně jen pro affiláky, ale také pro všechny co dělají SEO. Zatím je fakt detailní kurz. Venku je cca 25 procent což je cca 25 videí cca od 10-30 minut. Na FB je interní skupina, kde se lidí mohou motivovat a sdílet výsledky a nebo si říct o radu když nevíte :)

Proč tomu kurzu věřím ? Muj mentor a guru Andrew Hansen jej pořádá ten člověk me cca před 4 roky dostal k affilu a naučil první krůčky.

Díky tomu kurzu jsem třeba oběvil nástroje jako http://keywordcanine.com/ , který jsem do té doby vůbec neznal :-) pro KW research ultimátní nástroj, který toho umí víc než všechny nástroje co jsem používal. V rámci kurzu jsem si dal cíl vydělat minimálně s 1 – 2 weby moji vstupní investici, která je cca 1200 USD tak uvidíme jak mi to půjde.

Momentálně mam hotovy KW research a píšou se mi texty, niche jsem si vybral eye creams, kde je za jednu konverzi cca 35-40USD a není tam moc konkurence. Začínam rovnou s authority site, takže bude s tím dost práce ale o to to bude větší sranda.

V dalších článku určitě řeknu jak se mi daří a první výsledky. Pokud bude mít někdo zájem o ten kurz at mi napíše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>