Zdraví, nové projekty

Tak konečně jsem začal něco dělat pro své zdraví než jen :) sedět v práci a vymyšlet nové věci pro affil.

Nahodil jsem řežim 4x týdně posilovna a 1x týdně sqash, prvních pár dnů bylo dost krušných přece jen jsem nerd a dost dlouho jsem necvičil, ale ted už se dostávám do pohodového režimu kdy si to už začínam i užívat.

Velké plus pro mě osobně je, že nechodím sám, ale chodí nás více tak můžeme probrat i různé nápady co se týče businessu.

Momentálně co dělám jak krom toho affilnetu je, že připravuju společně s kolegou SEO strategii a taký placenou marketingovou strategii od jednoho projektu do kterého jsme vstoupili dalo by se řící jako investor i když tak se fakt necítím :).

Projekt Vám snad co nejdřívě budu moc představit momentálně se na něm těžce maká a koncem měsíce, snad stihneme čast vykopnout aby už něco vydělávala a hlavně aby jsme mohli pustit A/B testing všech kampaní, které připravujeme.

V přípravě je více projektů, ale potřebujeme věci dokončovat, takže ted už máme venku aspon novou authority site na půjčky , kam doděláváme obsah, tento projekt ma delší návratnost počítam okolo roku, ale pak by měl dlouhodobě vydělávat.

One thought on “Zdraví, nové projekty

  1. Jakub napsal:

    Ahoj, v čom máte robený ten web pujcka.co? WordPress či niečo iné?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>